Головна сторінка
Як подати заяву на іспитування


Важливо! Під час реєстрації на іспит будьте дуже уважні, адже заповнені у формі заявки дані коригуванню не підлягають. Змінити обрані час і місце неможливо. Якщо особа не з’явилася на іспит, відповідно до поданої заявки, повторно скласти іспит вона зможе лише через 4 місяці.


Як подати заяву на іспит?


1. Відкрийте сайт exam.mova.gov.ua.


2. Авторизуйтеся в системі, натиснувши вгорі кнопку "Авторизуватися через id.gov.ua".3. Якщо ви авторизуєтеся в системі вперше, вкажіть свою електронну адресу.


4. Після авторизації натисніть покликання "Усі іспити" в меню вгорі. Ви побачите доступні для складання іспити.

5. Оберіть потрібний: для виконання службових обов'язків або для набуття громадянства. Натисніть на обраному іспиті.


6. На сторінці іспиту натисніть на кнопку "Подати заяву на іспит".7. Оберіть область і центр іспитування. Після цього натисніть у полі "Оберіть дату".


Зверніть увагу! У календарі будуть активними тільки ті дати, на які в обраному центрі є вільні місця, інакше ви побачите повідомлення, що вільних місць у центрі немає. Якщо вільні місця є, то треба натиснути на доступну дату, і тоді стане активним поле "Проміжок часу".
8. Оберіть бажаний проміжок часу.9. Якщо вам потрібні спеціальні умови для складання іспиту, поставте відповідну позначку.


Зверніть увагу! Заяви з такими позначками призначені тільки для людей з інвалідністю. Ці заяви буде перевірено окремо й у разі, якщо їх подано безпідставно, їх скасують без права подати нову раніше, ніж через 4 місяці.


10. Натисніть кнопку "Подати заяву".


11. Вгорі в меню "Заяви на іспити" ви побачите подану заяву.


12. Натисніть кнопку "Посилання на вашу заяву", щоб подивитися її подробиці.

  Copyright © 2008-2022,
  ЧРЦПК, всі права захищені
Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA