Головна сторінка
Контактна інформація:

58000, Україна, м.Чернівці,
вул. Героїв Майдану, 5,

4 поверх.

 

тел./факс: (0372) 55-29-03

e-mail: cppkcv@gmail.com

          Люстрація 

              Слайди
Викладачі Центру


БАБ’ЮК  Ігор Орестович – експерт з питань децентралізації та реформи місцевого самоврядування в Чернівецькій області. Заступник голови Чернівецької обласної організації «Комітет виборців України». Викладач Центру за сумісництвом з 2005 року.БАК Наталія Андріївна – доцент кафедри фінансів економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, кандидат економічних наук. Викладач Центру за сумісництвом з 2004 року. Теми лекцій: «Управління місцевими фінансами та бюджетом», «Фінансово-кредитні ресурси місцевого самоврядування».


БАЛИЦЬКА Юлія Олегівна – директор Сторожинецького навчально-наукового інституту УДФСУ, викладач кафедри міжнародної інформації факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, кандидат політичних наук. Викладач Центру за сумісництвом з 2013 року.


БОГАТИРЕЦЬ Ігор Миколайович – заступник голови Чернівецької обласної державної  адміністрації. Викладач Центру за сумісництвом з 1997 року. Тема лекції: «Характеристика найбільш типових помилок, що зустрічаються при перевірках бухгалтерів сільських рад».


БУДНІКЕВИЧ Ірина Михайлівна – завідувач кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, доктор економічних наук, професор. Викладач Центру за сумісництвом з 2003 року. Тема лекції: «Застосування інноваційних технологій в управлінні регіону».


БУРКУТ Ігор Григорович – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, член Національної спілки журналістів України.
Викладач Центру за сумісництвом з 1997 року. Читає лекції з модулю Професійної програми «Політологія».


ВИКЛЮК Світлана Анатоліївна – заступник директора Державного архіву Чернівецької області. Викладач Центру за сумісництвом з 2006 року. Тема лекції: «Основні вимоги щодо підготовки службових документів до здачі в архів».

ГЕРМАН Михайло Ілліч – заступник начальника управління з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності – начальник відділу обліку використання виконавчого апарату Чернівецької обласної ради.
Викладач Центру за сумісництвом з 2006 року. Тема лекції: «Порядок роботи органів місцевого самоврядування з місцевою власністю».


ГОЛОВАЦЬКИЙ Володимир Анатолійович – професор кафедри теоретичної фізики фізичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, доктор фізико-математичних наук. Викладач Центру за сумісництвом з 2005 року. Тема лекції: «Автоматизація та використання комп’ютерних технологій». Автор навчального посібника «Автоматизація та використання комп’ютерних технологій у практичній роботі посадових осіб місцевого самоврядування».


ГОЛОВІНА - КОСТИЛЬОВА Олена Віталіївна – практичний психолог. Викладач Центру за сумісництвом з 2009 року. Проводить тренінг «Організаційні конфлікти: зміст, особливості та шляхи вирішення».


ГРИМАЛОВСЬКИЙ Ігор Станіславович -  асистент кафедри історії та культури української мови Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, кандидат філологічних наук. Викладач Центру за сумісництвом з 2006 року. Тема лекції: «Ділова українська мова».


ГУЙТОР Микола Миколайович - доцент кафедри  політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, кандидат політичних наук. Викладач Центру за сумісництвом з 2012 року. Тема лекції: «Культура прийняття управлінських рішень».


ДЗЮБКО Анжеліка Олексіївна  – викладач гімназії №4. Викладач Центру за сумісництвом з 2009 року. Проводить постійно діючий семінар: «Англійська мова. Розмовний курс».


ЄРЕМІЙЧУК Ольга Дмитрівна - головний спеціаліст юридичного відділу апарату облдержадміністрації, магістр державного управління.  Викладач Центру за сумісництвом з 2013 року. Тема лекції: «Застосування законодавства в органах місцевого самоврядування для прийняття управлінських рішень», «Доступ до публічної інформації».


КАТЕРИНЧУК Павло Миколайович – заступник декана факультету історії, політології та міжнародних відносин, доцент кафедри міжнародної інформації факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, кандидат політичних наук.
Викладач Центру за сумісництвом з 2005 року. Тема лекції: «Місцеве самоврядування в Україні». Співавтор посібника «Основи державного управління».


КИРПУШКО Наталія Миколаївна - головний спеціаліст відділу роботи із звернення громадян та доступу до публічної інформації апарату облдержадміністрації. Викладач Центру за сумісництвом з 2009 року. Тема лекції «Забезпечення права громадян на звернення».


КОЛОТИЛО Онуфрій Олександрович - суддя Апеляційного суду Чернівецької області, секретар судової палати з розгляду кримінальних справ. Викладач Центру за сумісництвом з 2010 року. Тема лекції «Запобігання та протидія проявам корупції у сфері управління».

КРУГЛАШОВ Анатолій Миколайович – завідувач кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, доктор політичних наук, професор.
Викладач Центру за сумісництвом з 1997 року. Тема лекції: «Європейська та євроатлантична інтеграція України».
Автор навчального посібника «Нормативно-правове забезпечення державного курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію».


КУРКО Ярослав Степанович – голова товариства «Знання», доцент юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, кандидат історичних наук.
Викладач Центру за сумісництвом з 1999 року. Тема лекції: «Земельна реформа: проблеми та шляхи вирішення».


ЛЄНЬКОВ Михайло Іванович – заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях.
Викладач Центру за сумісництвом з 1999 року. Тема лекції: «Запобігання та протидія проявам корупції в сфері управління».


ЛУКАЩУК Тетяна Георгіївна – головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях.
Викладач Центру за сумісництвом з 2013 року. Тема лекції: «Нова державна служба: європейська модель належного урядування для України».


МЕЛЕНЧУК Орися Григорівна – начальник Управління документального забезпечення та контролю апарату Чернівецької обласної державної адміністрації. Викладач Центру за сумісництвом з 2003 року. Тема лекції: «Порядок роботи з документацією в органах виконавчої влади, установах і організаціях відповідно до вимог держстандарту та примірної інструкції з діловодства».

НЕЧАЄВА-ЮРІЙЧУК Наталія Вікторівна -  асистент кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, кандидат історичних наук,. Викладач Центру за сумісництвом 2015 року. Тема лекцій: «Особливості євроінтеграційних процесів в Україні до і після Майдану».


ПІВЕНЬ Юрій Йосипович – в.о. директора Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації.
Викладач Центру за сумісництвом з 2010 року. Тема лекції: «Гуманітарна та соціальна політика в Україні. Недержавне пенсійне страхування».


ПІДГІРНА Валентина Никифорівна -  доцент кафедри економічної географії та екологічного менеджменту географічного факультету Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, кандидат економічних наук. Викладач Центру за сумісництвом з 2013 року. Тема лекції: «Інтеграція України в ЄС в умовах глобальних викликів».

РОТАР Наталія Юріївна – професор кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, доктор політичних наук. Викладач Центру за сумісництвом з 2012 року. Тема лекції: «Збір та аналіз службової інформації».


САВКІН Віталій Валентинович – директор департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації. Викладач Центру за сумісництвом з 2004 року. Тема лекції: «Запобігання та протидія проявам корупції у сфері управління».


СКАБ Мар’ян Стефанович – завідувач кафедри історії та культури української мови філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, доктор філологічних наук, професор. Викладач Центру за сумісництвом з 1996 року. Проводить практичне заняття з питань культури ділового мовлення. Автор близько 100 наукових праць з функціональної граматики української мови, прагмалінгвістики та стилістики.


СТОРОЩУК Богдан Дмитрович - доцент кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування економічного факультету Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, кандидат економічних наук. Викладач Центру за сумісництвом з 2012 року. Тема лекції: «Державне регулювання економіки».


ТАТАРЧУК Тетяна Михайлівна – координатор Регіонального офісу реформ у Чернівецькій області. Викладач Центру за сумісництвом з 2012 року. Тема лекції: «Залучення зовнішніх ресурсів в економіку громад через участь грантових проектах».


ТЕЛЕШЕЦЬКА Тетяна Дмитрівна – заступник керуючого справами – начальник організаційного відділу виконавчого апарату Чернівецької обласної ради.
Викладач Центру за сумісництвом з 2006 року. Тема лекції: «Організація роботи сільських рад».УНГУРЯНУ Валерій Михайлович – заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу виконавчого апарату Чернівецької обласної ради. Викладач Центру за сумісництвом з 1999 року. Теми лекцій: «Інформаційне забезпечення діяльності місцевих органів влади», «Засоби масової інформації в діяльності органів місцевого самоврядування».ФЕДУНЯК Сергій Георгійович – професор кафедри міжнародних відносин факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, доктор політичних наук.
Викладач Центру за сумісництвом з 2004 року. Тема лекції: «Територіальна організація влади в Україні».


ЧЕБАН Вікторія Іванівна - кандидат юридичних наук, доцент кафедри європейського права та порівняльного правознавства юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Тема лекції: «Правове забезпечення місцевого самоврядування». Викладач Центру за сумісництвом з 2016 року.


ЧЕПЕЛЬ Ольга Дмитрівна - доцент кафедри європейського права та порівняльного правознавства юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, кандидат юридичних наук. Викладач Центру за сумісництвом з 2016 року. Тема лекції: «Земельне та екологічне законодавство».


ЯНКОВА Аріна Григорівна – психолог, реабілітолог Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина», психолог-консультант.
Викладач Центру за сумісництвом з 2002 року. Тема лекції: «Соціальні та психологічні аспекти державного управління».
Співавтор навчального посібника «Соціальні та психологічні аспекти державного управління».

  Copyright © 2008-2020,
  ЧРЦППК, всі права захищені
Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA