Головна сторінка


Починаючи з червня 2022 року в Центрі розпочалось навчання за дистанційною формою в асинхронному режимі. Суть даного навчання полягає в тому, що слухач самостійно опрацьовує наданий лекційний матеріал впродовж 2 тижнів, а по завершенню проходить підсумкове тестування і отримує сертифікат про підвищення кваліфікації.


Детальніше про процес навчання:


Слухачі проходитимуть курс на освітній платформі Центру. Це спеціалізований сайт, де розміщені лекційні матеріали.


Слухачам, які хочуть навчатись в асинхронному режиму на електронну адресу надсилається особистий логін і пароль, за якими вони заходять на особисту сторінку для проходження навчання.


Курси поділені на певну кількість тем. Учасникам потрібно самостійно ознайомитися із теоретичними матеріалами. В кінці кожної теми слухачеві пропонуються запитання для самоперевірки. По завершенню слухач проходить підсумкове, обмежене в часі, тестування.


Про тестування

Кожне питання оцінюється в 10 балів. Під час проходження підсумкового тестування слухачеві надається 2 спроби і можливість повертатися до попередніх питань з можливим виправленням відповідей. Звертаємо увагу, що у деяких питаннях підсумкового тестування можуть бути 2-3 варіанти відповідей. Якщо слухач опрацював матеріал швидше, ніж за 2 тижні, він може підсумкове тестування пройти дочасно.


Слухач, який завершив навчання, отримує сертифікат про підвищення кваліфікації за спеціальною короткостроковою програмою на 0,5 кредиту.


Якщо ви хочете підвищити кваліфікацію і пройти навчання в асинхронному режимі - подавайтесь свої заявки на cppkcv@gmail.comказуйте ПІП, email, посаду та тематику курсу).


Бажаємо успіхів!

  Copyright © 2008-2022,
  ЧРЦПК, всі права захищені
Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA