Головна сторінка
Додаткова інформація:

Дзеркало закупівель

Контактна інформація:

58010, Україна, м.Чернівці,
вул. О.Поповича, 2,

4 поверх, каб. №10.

тел.: (0372) 55-29-03

e-mail: cppkcv@gmail.com

 

Починаючи з червня 2022 року в Центрі розпочалось навчання за дистанційною формою в асинхронному режимі. Суть даного навчання полягає в тому, що слухач самостійно опрацьовує наданий лекційний матеріал впродовж 2 тижнів, а по завершенню проходить підсумкове тестування і отримує сертифікат про підвищення кваліфікації.

 

Детальніше про процес навчання:

 

Слухачі проходитимуть курс на освітній платформі Центру. Це спеціалізований сайт, де розміщені лекційні матеріал (посилання на саму платформу: https://study.cppk.cv.ua/ ) .

 

Слухачам, які хочуть навчатись в асинхронному режиму на електронну адресу надсилається особистий логін і пароль, за якими вони заходять на особисту сторінку для проходження навчання.


Курси поділені на певну кількість тем. Учасникам потрібно самостійно ознайомитися із теоретичними матеріалами. В кінці кожної теми слухачеві пропонуються запитання для самоперевірки. По завершенню слухач проходить підсумкове, обмежене в часі, тестування.

 

Про тестування

Кожне питання оцінюється в 10 балів. Під час проходження підсумкового тестування слухачеві надається 2 спроби і можливість повертатися до попередніх питань з можливим виправленням відповідей. Звертаємо увагу, що у деяких питаннях підсумкового тестування можуть бути 2-3 варіанти відповідей. Якщо слухач опрацював матеріал швидше, ніж за 2 тижні, він може підсумкове тестування пройти дочасно.

 

Слухач, який завершив навчання, отримує сертифікат про підвищення кваліфікації за спеціальною короткостроковою програмою на 0,5 кредиту.

 

Якщо ви хочете підвищити кваліфікацію і пройти навчання в асинхронному режимі - подавайтесь свої заявки наcppkcv@gmail.comказуйте ПІП, email, посаду та тематику курсу).

 

Бажаємо успіхів!

  Copyright © 2008-2024,
  ЧРЦПК, всі права захищені
Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA