Головна сторінка
Додаткова інформація:

Дзеркало закупівель

Контактна інформація:

58010, Україна, м.Чернівці,
вул. О.Поповича, 2,

4 поверх, каб. №10.

тел.: (0372) 55-29-03

e-mail: cppkcv@gmail.com

У 4 кварталі 2008 року Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації разом з аспірантом кафедри міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича видали інформаційний посібник «Україна – НАТО: від знайомства до  повноцінного членства».

У посібнику разом з матеріалами для дискусії аналізуються передумови створення НАТО - дієвої євроатлантичної системи безпеки, принципи діяльності та розширення цієї структури. Увага приділяється також становленню взаємовідносин між Україною та НАТО, правовим аспектам та перевагам членства у цій політико-безпековій організації.

Даний посібник розрахований для державних службовців, посадових осіб та широке коло читачів, які цікавляться євроатлантичною інтеграцією України.

 • Україна – НАТО завантажити ( doc, 218 Kb ) »
   
 •  

   

   

        Навчально-методичний посібник „Нормативно-правове забезпечення державного курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію” містить правову акти української держави, Укази Президента України, Постанови Верховної Ради та Рішення Кабінету міністрів України, які стосуються визначення та реалізації стратегічної мети нашої держави – інтеграції до європейських та євроатлантичних структур. 
        Посібник призначений для системи підготовки та перекваліфікації державних службовців, також може бути корисним у підготовці фахівців-політологів та інших спеціалістів і та практиків у сфері державного управління та місцевого самоврядування.

   

 • Нормативно-правове забезпечення державного курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію завантажити ( rar, 164 Kb ) »
   
 •  

   

   

  Цей підручник зорієнтований на засвоєння всього матеріалу, за будь-яку кількість годин, таким чином група може бути сформована у будь-якому періоді року. Викладання номінальних і дієслівних структур (способу, стану та часу) подано в таблицях, лекціях і наприкінці підручника, що дозволяє викладачу будувати викладання частин мови у будь-якому порядку, в залежності від рівня підготовки слухачів і ситуацій. Пояснення граматичних категорій дієслова організовано поетапно, а таблиці, які додаються можуть використовуватися як відправний матеріал у викладанні та вивченні мови. Процес викладання / вивчення базується на знаннях граматики рідної мови, у нашому випадку української.
  В основі підручника є інтенсивний практичний курс румунської мови як іноземної, для початківців, у той же час він призначений для студентів та слухачів різного віку. Pумунська мовa як іноземна, не може викладатися поза понять лінгвістичної структури мови як системи.
 • Румунська мова як іноземна завантажити ( doc, 614 Kb ) »
   
 •   Copyright © 2008-2024,
    ЧРЦПК, всі права захищені
  Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
  Студія COM.CV.UA