Головна сторінка

Переможці ІІІ туру

 

 

 

Павло Перепічка, заступник начальника контрольно-ревізійного управління в Чернівецькій області.

 

Народився 06 серпня 1978 року в м. Чернівці. У 1999 році з відзнакою, закінчив Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю - „Фінанси і кредит”. З вересня 2010 року навчається в Буковинській державній фінансовій академії, спеціальність „Державна служба” в освітній галузі „Державне управління”, кваліфікація – магістр державного управління.

 

У контрольно-ревізійному управлінні працює з лютого 1999 року. З 1999 по 2000 роки – контролер-ревізор, старший контролер-ревізор відділу контролю у сфері виконавчої влади; з 2000 по 2001 роки – провідний спеціаліст, головний спеціаліст по організаційній роботі відділу організаційно-правової та кадрової роботи. З 2001 по 2004 роки – заступник начальника відділу, начальник відділу організаційно-правової роботи; з 2004 по 2011 роки - заступник начальника контрольно-ревізійного управління в Чернівецькій області.

З березня 2011 року виконує обовязки начальника контрольно-ревізійного управління в Чернівецькій області.

 

За перемогу у Всеукраїнському конкурсі „Кращий державний службовець” у номінації „Кращий керівник” нагороджений Цінним подарунком Голови Головного контрольно-ревізійного управління України та Дипломом Головного управління державної служби України.

 

 

 

 

 

         Марина Купчанко - головний спеціаліст відділу видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації.

        Народилася 30 липня 1985 року в селі Драчинці Кіцманського району Чернівецької області. У 2007 році закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, спеціальність – «Українська мова та література», кваліфікація – магістр української філології. З вересня 2009 року навчається в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, спеціальність «Державна служба» в освітній галузі «Державне управління», кваліфікація  − магістр державного управління. У Чернівецькій обласній державній адміністрації працює з 2007 року. 2007 − 2009 – головний спеціаліст відділу зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю, з 2009 року – головний спеціаліст відділу видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.

За перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в Чернівецькій області у номінації «Кращий спеціаліст» нагороджена Почесною грамотою Чернівецької обласної профспілкової організації профспілки працівників державних установ.

За ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий спеціаліст» нагороджена Дипломом Головного управління державної служби України.

 

 


      Copyright © 2008-2022,
      ЧРЦПК, всі права захищені
    Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
    Студія COM.CV.UA