Головна сторінка
19 червня 2012р. у Чернівецькій області завершилось проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.07 № 1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” учасники ІІ туру проходили співбесіди з питань державного управління, виконували практичні завдання з питань службової етики і етикету та виступили з публічними доповідями з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни. За результатами конкурсних випробувань визначено переможців та лауреатів ІІ туру Конкурсу у двох номінаціях – “Кращий керівник” і “Кращий спеціаліст”.
Переможцями стали:
У номінації “Кращий керівник” серед державних службовців районних державних адміністрацій Чернівецької  області – Цирдя Віра Василівна  – завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Герцаївської райдержадміністрації.
У номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців Чернівецької обласної державної адміністрації - Бухаров Сергій Андрійович – головний спеціаліст відділу з питань охорони культурної спадщини, національностей та релігії управління культури Чернівецької облдержадміністрації.
У номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців районних державних адміністрацій Чернівецької  області – Рибак Ігор Вікторович – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій Новоселицької райдержадміністрації.
Лауреатами стали:
У номінації “Кращий керівник” серед державних службовців районних державних адміністрацій Чернівецької  області – Гресь Микола Олександрович – завідувач сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення Кіцманської райдержадміністрації (II місце) та Кучейник Світлана Василівна – начальник організаційного відділу апарату Кельменецької райдержадміністрації (III місце).
У номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців Чернівецької обласної державної адміністрації – Аннин Світлана Іванівна – головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації (II місце) та Карлійчук Віталіна Георгіївна – головний спеціаліст відділу транскордонного співробітництва та залучення іноземних інвестицій управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Чернівецької облдержадміністрації (III місце).
У номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців районних державних адміністрацій Чернівецької  області – Пінтелей Адріан Іванович –головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Герцаївської райдержадміністрації  (II місце) та Дзюрбан Олена Тодорівна – головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вижницької райдержадміністрації (III місце).
  Copyright © 2008-2022,
  ЧРЦПК, всі права захищені
Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA