Головна сторінка
Додаткова інформація:

Дзеркало закупівель

Контактна інформація:

58010, Україна, м.Чернівці,
вул. О.Поповича, 2,

4 поверх, каб. №10.

тел.: (0372) 55-29-03

e-mail: cppkcv@gmail.com

Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"
Оргкомітетом з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у Чернівецькій області (співголови Оргкомітету – заступник голови – керівник апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Роман Марчук та в.о. начальника Управління державної служби Головдержслужби України у Чернівецькій області Михайло Лєньков) 11 червня проведено II етап Всеукраїнського конкурсу.
 
У Конкурсі, що відбувся у приміщенні Чернівецької облдержадміністрації, взяли участь державні службовці – переможці І туру у структурних підрозділах Чернівецької облдержадміністрації та районних державних адміністрацій. Під час Конкурсу учасники виконували практичні завдання з питань службової етики, етикету та іміджу державного службовця, проходили співбесіди з питань державного управління, а також виступили з публічними доповідями з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління.
 
Від імені Оргкомітету з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у Чернівецькій області усім його учасникам вручено відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.
 
Переможцями II туру Конкурсу визнано: у номінації “Кращий керівник” серед державних службовців районних державних адміністрацій – Олександра Босого, завідувача сектору правового забезпечення апарату Хотинської районної державної адміністрації; у номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців структурних підрозділів Чернівецької обласної державної адміністрації – Оксану Сакрієр, головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної, середньої, позашкільної освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; у номінації “Кращий спеціаліст” серед державних службовців районних державних адміністрацій – Міну Павалакі, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської райдержадміністрації.
 
Лауреатами II туру Конкурсу стали: Марина Замфір - головний спеціаліст відділу підтримки малого і середнього бізнесу та регуляторної політики Департаменту економічного розвитку і торгівлі Чернівецької облдержадміністрації; Ірина Старчевська - начальник управління праці та соціального захисту населення Герцаївської райдержадміністрації; Данило Білецький - головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інфраструктури Хотинської райдержадміністрації.
 
Відзначення переможців ІІ туру Конкурсу відбудеться під час урочистостей з нагоди  Дня державної служби.
 
Проведення II туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у Чернівецькій області висвітлено у регіональних засобах масової інформації.
  Copyright © 2008-2023,
  ЧРЦПК, всі права захищені
Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA