Головна сторінка
Додаткова інформація:

Дзеркало закупівель

Контактна інформація:

58010, Україна, м.Чернівці,
вул. О.Поповича, 2,

4 поверх, каб. №10.

тел.: (0372) 55-29-03

e-mail: cppkcv@gmail.com

НАТО, Європейська інтеграціяНавчально-методична література

У 4 кварталі 2008 року Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації разом з аспірантом кафедри міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича видали інформаційний посібник «Україна – НАТО: від знайомства до  повноцінного членства».

У посібнику разом з матеріалами для дискусії аналізуються передумови створення НАТО - дієвої євроатлантичної системи безпеки, принципи діяльності та розширення цієї структури. Увага приділяється також становленню взаємовідносин між Україною та НАТО, правовим аспектам та перевагам членства у цій політико-безпековій організації.

Даний посібник розрахований для державних службовців, посадових осіб та широке коло читачів, які цікавляться євроатлантичною інтеграцією України.

 • Україна – НАТО завантажити ( doc, 218 Kb ) »
   
 •  

   

   

        Навчально-методичний посібник „Нормативно-правове забезпечення державного курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію” містить правову акти української держави, Укази Президента України, Постанови Верховної Ради та Рішення Кабінету міністрів України, які стосуються визначення та реалізації стратегічної мети нашої держави – інтеграції до європейських та євроатлантичних структур. 
        Посібник призначений для системи підготовки та перекваліфікації державних службовців, також може бути корисним у підготовці фахівців-політологів та інших спеціалістів і та практиків у сфері державного управління та місцевого самоврядування.

   

 • Нормативно-правове забезпечення державного курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію завантажити ( rar, 164 Kb ) »
   
 •   Copyright © 2008-2024,
    ЧРЦПК, всі права захищені
  Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
  Студія COM.CV.UA