Головна сторінка
Додаткова інформація:

Дзеркало закупівель

Контактна інформація:

58010, Україна, м.Чернівці,
вул. О.Поповича, 2,

4 поверх, каб. №10.

тел.: (0372) 55-29-03

e-mail: cppkcv@gmail.com

Про центрІсторія створення

Чернівецький регіональний центр підвищення кваліфікації (далі - Центр) є закладом післядипломної освіти, який виконує функції регіонального навчального і науково-методичного центру підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, а також працівників державних підприємств, установ й організацій.


Центр створено розпорядженням голови облдержадміністрації від 9 вересня 1996 р. № 536-р на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1996 року № 224 «Про центри підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ й організацій».


Засновником Центру є Чернівецька обласна державна адміністрація. З грудня 2005 року засновником стала і Чернівецька обласна рада відповідно до рішення ХХІІІ сесії Чернівецької обласної ради ІV скликання від 25 листопада 2005 року №192-23/05 «Про співзасновництво Чернівецькою обласною радою Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій»


Освітня діяльність щодо підвищення кваліфікації кадрів за напрямом «Державне управління» проводиться відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України від 20 червня 2005 року АА №429228, протокол №27 з ліцензованим обсягом прийому слухачів 1500 осіб на рік.

 


Бойчук В.В.

Першим директором Центру (1996-2002 рр.) був БОЙЧУК Василь Васильович, який народився в 1955 році в с.Старосілля Кіцманського району Чернівецької області. У 1977 р. закінчив Чернівецький державний університет ім.Ю.Федьковича за спеціальністю «фізика». У 1999 р. отримав кваліфікацію магістра державного управління, закінчивши УАДУ при Президентові України. Кандидат фізико-математичних наук (1988). До роботи в Центрі працював інженером Інституту прикладних проблем математики і механіки АН УРСР м.Чернівці; інженером, старшим інженером, науковим співробітником Інституту проблем матеріалознавства АН УРСР (м.Чернівці); начальником відділу управління освіти Чернівецької облдержадміністрації; завідувачем лабораторією, методистом Чернівецького науково-методичного інституту освіти. В 2002 році направлений в докторантуру НАДУ при Президентові України та працював начальником управління Головдержслужби.

 


Шкробанець І.Д.

ШКРОБАНЕЦЬ Ігор Дмитрович – з 2002 року по 2004 рік – директор Центру. Закінчив Чернівецький державний медичний інститут у 1988 році та отримав диплом з відзнакою лікаря-педіатра. Після закінчення інституту працював лікарем Київської обласної лікарні та Броварської центральної районної лікарні. Приймав участь у диспансеризації населення зони ЧАЕС у складі лікарської бригади Київської обласної лікарні. З серпня 1990 року працював у Чернівецькому державному медичному інституті ( з 04.1997 Буковинська державна медична академія) на посадах асистента, доцента, а з 24.12.2002 р. доцента за сумісництвом. У 1996 р. захистив кандидатську дисертацію, у 2002 р. Атестаційна колегія Міністерства освіти та науки присвоїла Шкробанцю І.Д. вчене звання доцента. З 2004 року працює заступником начальника управління охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації.

 


Ярмистий М.В.

З 2004 року директор Центру – ЯРМИСТИЙ Микола Васильович.


З початку створення в Центрі працювало 4 працівники: директор Центру, заступник директора – начальник організаційно-методичного відділу, начальник навчально-методичного відділу та головний бухгалтер. В подальшому штатний склад Центру збільшувався. На даний момент в Центрі працює 13 працівників.


Центр орендував приміщення, що є комунальною власністю обласної ради (колишній будинок політосвіти) і пристосоване для навчання державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та інших категорій слухачів. Наразі наша адреса: вул. О.Поповича, 2, 4 поверх, каб. №10. (вхід біля вивіски Чернівецької обласної ради профспілок).

  Copyright © 2008-2023,
  ЧРЦПК, всі права захищені
Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA