Головна сторінка
Контактна інформація:

58000, Україна, м.Чернівці,
вул. Героїв Майдану, 5,

4 поверх.

 

тел./факс: (0372) 55-29-03

e-mail: cppkcv@gmail.com

          Люстрація 

              Слайди
Міжнародна співпраця
09.11.2012   Конференція представників органів місцевого самоврядування Чернівецької області та Сучавського повіту з питань розвитку сільського туризму
Конференція представників органів місцевого самоврядування Чернівецької області та Сучавського повіту з питань розвитку сільського туризму

9-11 листопада 2012 р. в с. Мигове Вижницького району Чернівецької області відбувалася конференція мерів, сільських голів та представників органів місцевого самоврядування, які відповідають за розвиток туризму.


далі »
17.02.2012   20 років українсько-румунським дипломатичним відносинам
20 років українсько-румунським дипломатичним відносинам17 лютого у Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Румунії відбувся міжнародний круглий стіл присвячений 20-річчю українсько-румунських дипломатичних відносин.
далі »
15.02.2012   Міжнародна відеоконференція «Профілактика та боротьба з корупцією. Порівняльний аналіз»
Міжнародна відеоконференція «Профілактика та боротьба з корупцією. Порівняльний аналіз»

У середу, 15 лютого, на базі Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців відбулася міжнародна відеоконференція «Профілактика та боротьба з корупцією. Порівняльний аналіз».


далі »
17.12.2012   Зустріч українських та румунських місцевих депутатів в Сучаві.
Зустріч українських та румунських місцевих депутатів в Сучаві.

17 грудня 2011 р. в м. Сучава, Румунія, відбулася зустріч депутатів Першотравневої в м. Чернівці районної ради з депутатами Сучавської повітової ради, Сучавської муніципальної ради та лідерами неурядових організацій.


далі »
07.12.2011   7 – 8 грудня 2011 в Чернівцях відбувся ЕКОФОРУМ, в роботі якого взяли участь понад 150 осіб
7 – 8 грудня 2011 в Чернівцях відбувся ЕКОФОРУМ, в роботі якого взяли участь понад 150 осіб

 В рамках транскордонної співпраці за проектами:  «Думай по зеленому – THINK GREEN - Моделі застосування Локального плану 21 в транскордонному контексті Румунія-Україна-Молдова» та «Транскордонні освітні обміни Євростудій – першочергове завдання з усунення ефектів східних кордонів ЄС», 7 – 8  грудня 2011 в Чернівцях відбувся ЕКОФОРУМ, в роботі якого взяли участь понад 150 осіб.


далі »
09.09.2011   «Підвищення професійного рівня службовців місцевих органів влади: іс-торія, підсумки, перспективи»
«Підвищення професійного рівня службовців місцевих органів влади: іс-торія, підсумки, перспективи»Проведення 9 вересня круглого столу «Підвищення професійного рівня службовців місцевих органів влади: історія, підсумки, перспективи»
далі »
27.02.2011   Громадське суспільство українсько-молдовсько-румунського прикордоння об’єднується
Громадське суспільство українсько-молдовсько-румунського прикордоння об’єднується

З 24 по 27 лютого 2011 р. у м. Белць, Республіка Молдова відбувся заключний транскордонний семінар в рамках тристороннього проекту «Вплив неурядових організацій та засобів масової інформації на рівень прозорості влади в прикордонних регіонах України, Республіки Молдова та Румунії»


далі »
24.04.2010   Тристороння підсумкова конференція
Тристороння підсумкова конференція

24-25 квітня 2010 року у Чернівцях відбулася  Підсумкова тристороння конференція, присвячена розвитку співпраці громадськості у регіоні Україна-Молдова-Румунія. Основною метою конференції є оцінка ініціативи розвитку співпраці громадськості в регіоні Україна-Молдова-Румунія, що підтримувалася трьома фондами Інституту Відкритого Суспільства в цих країнах (Схід-Схід: партнерство без кордонів, Україна, Фонд  Сороса-Молдова, Фонд відкритого суспільства-Румунія) з метою просування демократичних цінностей та зміцнення засад сталого розвитку регіону.


далі »
Транскордонний діловий центр – книга, кіно, реклама
Транскордонний діловий центр – книга, кіно, реклама

Завершився спільний проект Сучавської філії Асоціації реалізаторів та видавців патронату книги (Румунія) та Чернівецького обласного громадського об’єднання «Буковинські перспективи» фінансованого в рамках Програми сусідства Румунія – Україна 2004-2006 PHARE CBC, "Транскордонний діловий центр – книга, кіно, реклама». Проект реалізовувався за організаційної підтримки Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.


далі »
Буковина – духовне багатство
Буковина – духовне багатство

Завершився спільний проект Гуманітарної фундації «Клопот» (Сучавський повіт, Румунія) та Чернівецького обласного громадського об’єднання «Буковинські перспективи» «Буковина – духовне багатство» за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму сусідства Румунія – Україна 2004-2006 PHARE CBC та за організаційної підтримки Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.


далі »
  1   2  наступна»
  Copyright © 2008-2020,
  ЧРЦППК, всі права захищені
Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA