Головна сторінка
Додаткова інформація:

Дзеркало закупівель

Контактна інформація:

58010, Україна, м.Чернівці,
вул. О.Поповича, 2,

4 поверх, каб. №10.

тел.: (0372) 55-29-03

e-mail: cppkcv@gmail.com

Міжнародна співпраця
04.10.2022   Встановлення партнерських відносин з факультетом європейських студій Університету Бабеш-Больяї» (Клуж –Напока, Румунія)
Встановлення партнерських відносин з факультетом європейських студій Університету Бабеш-Больяї» (Клуж –Напока, Румунія)

04 жовтня 2022 р. відбулась робоча зустріч (в режимі онлайн) щодо встановлення партнерських відносин між Чернівецьким регіональним центром підвищення кваліфікації, кафедрою політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та факультетом європейських студій Університету Бабеш-Больяї» (Клуж –Напока, Румунія).


далі »
07.11.2016   Підписано Угоду про співпрацю між Чернівецьким ЦППК та Регіональним Центром постійної підготовки для місцевих адміністрацій Клуж-Напока (Румунія)
Підписано Угоду про співпрацю між Чернівецьким ЦППК та Регіональним Центром постійної підготовки для місцевих адміністрацій Клуж-Напока (Румунія)

З 2 по 4 листопада 2016 р., за сприяння Фонду Ганса Зайделя, делегація Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій перебувала у румунському місті Сібіу (Германштадт). Під час візиту було підписано угоду про співпрацю.


далі »
10.03.2015   Науково-практичний семінар «Проблеми забезпечення рівності в країнах Східного партнерства і можливі підходи до їх вирішення»
Науково-практичний семінар «Проблеми забезпечення рівності в країнах Східного партнерства і можливі підходи до їх вирішення»10 березня 2015 року Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,    державних підприємств, установ та організацій взяв участь у підготовці та проведенні, спільно з Європейським центром з питань меншин та Центром європейської та євроатлантичної інтеграції та безпеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, науково-практичного семінару «Проблеми забезпечення рівності в країнах Східного партнерства і можливі підходи до їх вирішення».
далі »
09.11.2012   Конференція представників органів місцевого самоврядування Чернівецької області та Сучавського повіту з питань розвитку сільського туризму
Конференція представників органів місцевого самоврядування Чернівецької області та Сучавського повіту з питань розвитку сільського туризму

9-11 листопада 2012 р. в с. Мигове Вижницького району Чернівецької області відбувалася конференція мерів, сільських голів та представників органів місцевого самоврядування, які відповідають за розвиток туризму.


далі »
17.02.2012   20 років українсько-румунським дипломатичним відносинам
20 років українсько-румунським дипломатичним відносинам17 лютого у Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Румунії відбувся міжнародний круглий стіл присвячений 20-річчю українсько-румунських дипломатичних відносин.
далі »
15.02.2012   Міжнародна відеоконференція «Профілактика та боротьба з корупцією. Порівняльний аналіз»
Міжнародна відеоконференція «Профілактика та боротьба з корупцією. Порівняльний аналіз»

У середу, 15 лютого, на базі Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців відбулася міжнародна відеоконференція «Профілактика та боротьба з корупцією. Порівняльний аналіз».


далі »
17.12.2012   Зустріч українських та румунських місцевих депутатів в Сучаві.
Зустріч українських та румунських місцевих депутатів в Сучаві.

17 грудня 2011 р. в м. Сучава, Румунія, відбулася зустріч депутатів Першотравневої в м. Чернівці районної ради з депутатами Сучавської повітової ради, Сучавської муніципальної ради та лідерами неурядових організацій.


далі »
07.12.2011   7 – 8 грудня 2011 в Чернівцях відбувся ЕКОФОРУМ, в роботі якого взяли участь понад 150 осіб
7 – 8 грудня 2011 в Чернівцях відбувся ЕКОФОРУМ, в роботі якого взяли участь понад 150 осіб

 В рамках транскордонної співпраці за проектами:  «Думай по зеленому – THINK GREEN - Моделі застосування Локального плану 21 в транскордонному контексті Румунія-Україна-Молдова» та «Транскордонні освітні обміни Євростудій – першочергове завдання з усунення ефектів східних кордонів ЄС», 7 – 8  грудня 2011 в Чернівцях відбувся ЕКОФОРУМ, в роботі якого взяли участь понад 150 осіб.


далі »
09.09.2011   «Підвищення професійного рівня службовців місцевих органів влади: іс-торія, підсумки, перспективи»
«Підвищення професійного рівня службовців місцевих органів влади: іс-торія, підсумки, перспективи»Проведення 9 вересня круглого столу «Підвищення професійного рівня службовців місцевих органів влади: історія, підсумки, перспективи»
далі »
27.02.2011   Громадське суспільство українсько-молдовсько-румунського прикордоння об’єднується
Громадське суспільство українсько-молдовсько-румунського прикордоння об’єднується

З 24 по 27 лютого 2011 р. у м. Белць, Республіка Молдова відбувся заключний транскордонний семінар в рамках тристороннього проекту «Вплив неурядових організацій та засобів масової інформації на рівень прозорості влади в прикордонних регіонах України, Республіки Молдова та Румунії»


далі »
  1   2  наступна»
  Copyright © 2008-2023,
  ЧРЦПК, всі права захищені
Лічильник BEST.cv.ua Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA